Pojď hrát hokej

Ve středu dne 19. 9. 2018 se od 16:00 hodin na zimním stadionu v Hronově v rámci Týdne hokeje uskuteční sportovní akce Pojď hrát hokej, která se koná ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

HC Jaroměř – HC Wikov Hronov 4:8 (0:3,2:2,2:3) – pr.2:3

Druhý přípravný zápas sezóny 2018-2019, čtvrtek 6.9. 2018 ZS Jaroměř

HC Jaroměř – HC Wikov Hronov 4:8 (0:3,2:2,2:3) –  pr.2:3

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Tomáš Hynek, Vojta Vytlačil

HC Krkonoše – HC Wikov Hronov 3:5 (1:1,2:3,0:1)

První přípravný zápas sezóny 2018-2019, neděle 26.8. v Trutnově s HC Krkonoše

HC Krkonoše – HC Wikov Hronov 3:5 (1:1,2:3,0:1) 

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Kuba Kocián

Branky a asistence: Matyáš Polej (Honza Pavelka), Matyáš Polej (Kuba Kocián), Matyáš Polej (Kuba Kocián), Adam Kubeček, Ondřej Havelec (Adam Kubeček)

Fotky od Zdeňka Šulce z utkání RLMD s Táborem

HC Krkonoše - Mountfield HK a.s. „B“ 5:4 (1:0,4:3,0:1) Mountfield HK a.s. „B“ – HC Tábor 1:10 (0:3,1:4,0:3)

Tento víkend jsme dvěma posledními zápasy uzavřeli letošní sezónu. V sobotu 24.3.2018 jsme v Trutnově nastoupili  proti do té doby poslednímu týmu soutěže. V neděli na domácím ledě naopak již proti vítězi soutěže a postupujícímu do ELMD týmu z Tábora.  

 

HC Krkonoše - Mountfield HK a.s. „B“ 5:4   (1:0,4:3,0:1) 

Sestava Mountfield HK: Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Michael Obst, Jakub Jirásek, Ondřej Havelec, Milan Souček, Matěj Beneš, Ervín Wajsar, Adam Kubeček, Matyáš Polej, Martin Drbal, Pavel Němec, Jonáš Velc  

Stránky

Přihlásit se k odběru TJ HC Hronov RSS

Tabulka - RLMD - nadstavba

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
1. HC Dukla Jihlava 4 16:6 12
2. HC Wikov Hronov 3 19:10 8
3. SK H. Slavia Třebíč 4 20:16 8
4. HC Lomnice n/P 4 22:21 7
5. HCM Jaroměř 4 16:17 5
6. HC Dyn. Pardubice 4 14:16 3
7. HC Mor. Třebová 4 12:18 2
8. Tj Lanškroun 3 6:21 0

 

Sponzoři mládeže