HC Wikov Hronov - SK Horácká Slávia Třebíč 4:2 (1:1,3:1,0:0) HC Slovan Moravská Třebová – Hc Wikov Hronov 3:9 (2:3,1:2,0:4)

První víkend nového roku jsme sehráli dva zápasy v regionální lize dorostu. V sobotu doma Třebíč, v neděli zájezd do Moravské Třebové.

HC Wikov Hronov  - SK Horácká Slávia Třebíč  4:2  (1:1,3:1,0:0)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Matěj Vinter, Michal Petr,

Branky a asistence:  Marek Ištok, Matyáš Polej (Adam Kubeček), Michal Petr, Matyáš Polej

Vítězné víkendové zápasy mladších žáků ve Vrchlabí a s Trutnovem

HC Stadion Vrchlabí  - HC Wikov Hronov 5:8 (1:3, 2:3, 2:2)

Sestava:

Dominik Pavlíček, Radek Hillmann, Ondřej Klíma, Matyáš Bohuněk, David Verner, Michal Šretr, Ondřej Pavelka, Tadeáš Pavlík, Ondřej Pelda, Štěpán Nácal, Šimon Navrátil, Tonda Baudyš, Séba Umlauf a Ondřej Ducháček.

HC Wikov Hronov - HC Lomnice nad Popelkou 5:3 (1:1,2:1,2:1)

Poslední mistrovské utkání regionální ligy dorostu roku 2018 - 16.12. 2018 ZS Hronov

HC Wikov Hronov -  HC Lomnice nad Popelkou  5:3  (1:1,2:1,2:1)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Tomáš Hynek, Vojta Vytlačil, Matěj Vinter, Jakub Kocián

Výhry v nástavbě LMŽ nad Českou Lípou a Mountfieldem HK

HC Wikov Hronov - Mountfield HK 6:5 (1:1, 3:1, 2:3)

Výhrou nad Opočnem jsme si zajistili 1. místo v základní části LMŽ

HC Wikov Hronov - HC Opočno 18:2 (2:1, 6:1, 10:0)

Sestava:

Dominik Pavlíček, Radek Hillmann, David Verner, Ondřej Klíma, Sebastian Umlauf, Ondřej Pelda, Ondřej Pavelka, Tonda Baudyš, Tadeáš Pavlík, Michal Šretr, Štěpán Nácal, Šimon Navrátil a Ondřej Ducháček.

Stránky

Přihlásit se k odběru TJ HC Hronov RSS

Tabulka - RLMD - nadstavba

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
1. HC Dukla Jihlava 4 16:6 12
2. HC Wikov Hronov 3 19:10 8
3. SK H. Slavia Třebíč 4 20:16 8
4. HC Lomnice n/P 4 22:21 7
5. HCM Jaroměř 4 16:17 5
6. HC Dyn. Pardubice 4 14:16 3
7. HC Mor. Třebová 4 12:18 2
8. Tj Lanškroun 3 6:21 0

 

Sponzoři mládeže