Generální sponzor mládeže

INS. s.r.o.

 

 

www.insnachod.cz

 

společnost INS spol. s r. o. je po téměř dvacetiletém působení stabilním, zkušeným a stále dynamicky se rozvíjejícím projektovým atelierem, kterému se daří k plné spokojenosti zákazníků úspěšně realizovat řadu významných projektů.

Předmětem činnosti společnosti je zhotovování komplexní projektové dokumentace pozemních staveb, a to jak novostaveb, tak rekonstrukcí. Naší prací je návrh, studie, všechny stupně projektové dokumentace a výkon autorského dozoru.

Těžištěm projektových prací jsou:

  • občanské stavby
  • bytové stavby
  • stavby pro sociální péči a zdravotnictví
  • stavby průmyslové

Součástí projektové činnosti je i výkon inženýrské činnosti, zejména spolupráce při zajištění vstupních údajů a průzkumů, projednání s dotčenými orgány a organizacemi, zajištění všech potřebných legislativních úkonů.

Při zpracování projektové dokumentace je využíváno našich dlouholetých zkušeností v oboru, které jsme získali při přípravě mnoha významných staveb. Zpracování veškeré dokumentace zajišťujeme v souladu s právním řádem, standardy a normami na současné úrovni technického poznání.

Dokumentovaný systém řízení jakosti je v naší firmě vytvořen, zaveden a rozvíjen na základě požadavků ČSN EN ISO 9001:2001. Efektivita zavedeného systému byla již v roce 2005 potvrzena auditem společnosti Euro Cert a.s., který je každoročně aktualizován.

Dlouhodobým a trvalým cílem společnosti INS spol. s r.o. je poskytování kvalitních služeb, které budou v plné míře uspokojovat široký okruh našich zákazníků s důrazem na jakost a kvalitu odvedených prací. Chceme, aby i nadále dobré jméno naší společnosti, které jsme odborností a kvalitou služeb získali, neustále udržovali v podvědomí našich zákazníků a odborné veřejnosti, která se bude k naší firmě vracet.

Do nadcházejícího období zůstává hlavní prioritou kolektivu atelieru INS nabídnout Vám co nejkvalitnější služby.

Tabulka - starší žáci

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
1. HC st. Vrchlabí 0 0:0 0
2. St. Nový Bydžov 0 0:0 0
3. SK Třebechovice 0 0:0 0
4. HC Opočno 0 0:0 0
5. HC Wikov Hronov 0 0:0 0
6. HCM Jaroměř 0 0:0 0
7. HC Náchod 0 0:0 0
8. HC Trutnov 0 0:0 0

 

Sponzoři mládeže