SK Horácká Slávia Třebíč - HC Wikov Hronov 3:6 (1:2,1:3,1:1) HC Wikov Hronov – HC Slovan Moravská Třebová 11:2 (2:0,3:2,6:0)

Tento víkend 24_25.11.  jsme sehráli další dva zápasy finálové nástavby v regionální lize dorostu. V sobotu zájezd do Třebíče, v neděli doma Moravská Třebová.

SK Horácká Slávia Třebíč - HC Wikov Hronov 3:6  (1:2,1:3,1:1)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Jakub Kocián, Matěj Vinter

Branky a asistence:  Adam Kubeček (Ervín Wajsar), Adam Kubeček (Jan Pavelka), Adam Kubeček, Jakub Kocián (Marek Ištok),  Ervín Wajsar (Jan Pavelka), Jakub Kocián (Adam Kubeček, Matyáš Polej)

Důležité body do tabulky z hřiště soupeře. Ve druhé třetině jsme odskočili na rozdíl tří gólů a ten jsme si již v poklidu v poslední třetině pohlídali.

HC Wikov Hronov – HC Slovan Moravská Třebová 11:2  (2:0,3:2,6:0)

Sestava HC Wikov Hronov: Vojta Kubeček, Adam Pavlíček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Jakub Kocián, Matěj Vinter, Tomáš Hynek, Vojta Vytlačil

Branky a asistence:  Tomáš Hynek (Jan Pavelka), Adam Kubeček, Ervín Wajsar (Jan Pavelka), Tomáš Hynek (Jakub Jirásek, Matěj Vinter), Jan Pavelka (Tadeáš Kulhánek), Matěj Vinter (Tomáš Hynek, Jakub Jirásek), Adam Kubeček (Matyáš Polej), Ervín Wajsar (Adam Kubeček), Matyáš Polej (Adam Kubeček), Tomáš Hynek, Adam Kubeček

V první třetině se hrálo, dá se říct na jednu branku. Bohužel z nepřeberného množství šancí jsme dali pouze dvě. Ve druhé třetině se hra moc nepozvedla, spíše naopak a byla to jak se říká „holomajzna“.  Ve třetí třetině se naši střelci už trošku probudili.  Před celkem pěknou návštěvou v hledišti jsme se ale moc hokejově nepředvedli.