HC Wikov Hronov - SK Horácká Slávia Třebíč 4:2 (1:1,3:1,0:0) HC Slovan Moravská Třebová – Hc Wikov Hronov 3:9 (2:3,1:2,0:4)

První víkend nového roku jsme sehráli dva zápasy v regionální lize dorostu. V sobotu doma Třebíč, v neděli zájezd do Moravské Třebové.

HC Wikov Hronov  - SK Horácká Slávia Třebíč  4:2  (1:1,3:1,0:0)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Matěj Vinter, Michal Petr,

Branky a asistence:  Marek Ištok, Matyáš Polej (Adam Kubeček), Michal Petr, Matyáš Polej

První zápas po vánočních svátcích jsme hostili doma soupeře z Třebíče. Do zápasu nastoupil po více jak roční pauze způsobenou zdravotními problémy Michal Petr.  Soupeř nás svojí aktivní hrou v úvodu utkání zaskočil. Do poloviny utkání byl zápas vyrovnaný a dá se říct, že nás i v některých momentech Třebíč přehrávala. Po dvou gólech v druhé třetině jsme převzali iniciativu a ve třetí třetině jsme už soupeře k ničemu moc nepustili a vedení si pohlídali.

HC Slovan Moravská Třebová – Hc Wikov Hronov 3:9  (2:3,1:2,0:4)

Sestava HC Wikov Hronov: Vojta Kubeček, Adam Pavlíček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Jakub Kocián, Michal Petr, Tomáš Hynek,

Branky a asistence:  Tomáš Hynek (Jakub Kocián), Matyáš Polej (Ervín Wajsar), Matyáš Polej, Adam Kubeček, Tomáš Hynek (Adam Kubeček, Tadeáš Kulhánek), Adam Kubeček, Tomáš Hynek (Jakub Jirásek), Adam Kubeček (Michal Petr, Matyáš Polej), Adam Kubeček (Matyáš Polej)

Začátek utkání byl v naší režii. Bohužel z množství šancí jsme využili pouze dvě. Druhá půle první třetiny zas patřila soupeři a ten obratem srovnal na 2:2.  Pár vteřin před koncem první části hry ve vlastním oslabení nás poslal do vedení Matyáš Polej. Ve druhé části se nehrál moc pohledný hokej, přesto jsme navýšili skóre. Ve třetí části jsme přidali další góly a závěr už byl naprosto jednoznačný. Lahůdkou v závěru byla akce se zakončením do prázdné brány po ose Matyáš Polej, Michal Petr, Adam Kubeček. Za zmínku stojí i dva hattricky v podání Tomáše Hynka a Adama Kubečka. Škoda jen závěru, kdy se frustrovaný soupeř místo na hokeje zaměřil na bourání a dohrávání soupeře. Nutno říct, že tomuto dopomohl i dost nepochopitelně rozhodující hlavní rozhodčí.