HC Wikov Hronov - HC Lomnice nad Popelkou 5:3 (1:1,2:1,2:1)

Poslední mistrovské utkání regionální ligy dorostu roku 2018 - 16.12. 2018 ZS Hronov

HC Wikov Hronov -  HC Lomnice nad Popelkou  5:3  (1:1,2:1,2:1)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Tomáš Hynek, Vojta Vytlačil, Matěj Vinter, Jakub Kocián

Branky a asistence: Jakub Kocián (Marek Ištok), Marek Ištok (Matyáš Polej), Adam Kubeček (Ervín Wajsar), Adam Kubeček (Marek Ištok), Jan Pavelka (Tadeáš Kulhánek)

Soupeř z Lomnice šel ve 3 minutě první třetiny do vedení a od té doby ho byl plný led. Dobře bruslili, napadali, dohrávali, my jsme tak trochu nevěděli co se děje. Ve druhé třetině jsme hráli na začátku dvě přesilovky, dostali se do hry, zlepšili bruslení a druhá třetina byla v naší režii. Bohužel proměnili jsme pouze dvě šance a šli jen do jednobrankového vedení. Začátkem třetí třetiny ve vlastním oslabení jsme se vrhli všichni do útoku asi v představě, že zápas rozhodneme. Když se nehraje hlavou, tak přijde trest a Lomnice z protiútoku srovnala na 3:3. Poslední třetina byla z naší strany velké trápení. Nic nešlo. Nakonec to vzali na sebe Adam Kubeček a Honza Pavelka a s klidem anglického gentlemana v závěru utkání proměnili své šance.