HC Lomnice n. P. - HC Wikov Hronov 4:8 (2:3,2:4,0:1)

Neděle 11.11.2018. V regionální lize dorostu souboj o druhé místo v tabulce s Lomnicí nad Popelkou.

HC Lomnice nad  Popelkou - HC Wikov Hronov 4:8   (2:3,2:4,0:1)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Jakub Kocián, Vojta Vytlačil, Matěj Vinter, Tomáš Hynek

Branky a asistence:  Adam Kubeček, Matyáš Polej, Matěj Vinter, Matyáš Polej (Adam Kubeček, Jakub Kocián), Jan Pavelka (Jakub Jirásek, Ervín Wajsar), Jakub Kocián (Vojta Vytlačil),  Tomáš Hynek (Jakub Jirásek), Matyáš Polej (Tadeáš Kulhánek)

Zápas jsme nezačali dobře. Již ve 20 vteřině jsme prohrávali 0:1. Ve třetí minutě srovnal po individuální akci Adam Kubeček, v 8 minutě jsme už šli do vedení po akci  Matyáše Poleje. Náskok jsme postupně navyšovali. Nejvíce šancí jsme měli v poslední třetině. Bohužel nepadalo to tam a urodila se jen jedna. Hrál se rychlý hokej. Musím kluky pochválit za předvedenou hru.