HC Chotěboř : Mountfield HK a.s. „B“ 2:4 (0:1,2:1,0:2)

První zápas ligy mladšího dorostu v roce 2018 jsme sehráli 6. ledna na zimním stadionu v Chotěboři.

Sestava Mountfield HK: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Pavel Němec, Stanislav Rubáček, Michael Obst, Šimon Táborský, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Adam Kubeček, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Jonáš Velc, Matěj Novotný, Jan Pavelka, David Brožek

Branky a asistence:  Matyáš Polej 2+1, Jan Pavelka 1+1, Šimon Táborský 1+0, Adam Kubeček 0+1,  Jonáš Velc 0+1,

V první třetině se opět projevila naše velká slabina, neproměňování šancí. I když jsme měli více ze hry a několik vyložených příležitostí, třetina skončila pouze 1:0 v náš prospěch. Začátkem druhé třetiny jsme zvýšili na 2:0 a vypadalo to, že snad poprvé v nadstavbě dojdeme v klidu k bodům. Bohužel soupeř z Chotěboře dvěma brankami během 5 minut srovnal a bylo to opět drama.  V poslední třetině jsme soupeře zatlačili do jeho obranného pásma a vytvořili si opět několik šancí. Po naší převaze ve třetí třetině jsme dvěma brankami po zásluze dovedli zápas k vítězství a připsali si tak první tři body do tabulky.