Archiv článků

PF 2015

Souhrn statistik a zajímavostí mladších žáků v základní části

Počet vstřelených gólů v základní části: 253

Průměr  vstřelených branek na zápas: 14,05

Počet obdržených branek: 39

Rozloučení s minihokejem v KLP 2005

Dne 21.12. jsme v Jaroměři odehráli poslední letošní kolo KLP 2005,čímž pro hráče ročníku 2005 skončila éra minihokeje,protože druhé polovina soutěže se hraje již na celé hřiště.

Sestava: Novák Dominik -Klíma Jiří, Kamaryt Michal, Ištok Marek, Saidl Filip, Brumlich Tadeáš,Pavelka Ondřej,Klíma Ondřej,Pavel Filip

Poslední letošní kolo v minihokeji 2006

Dne 20.12. jsme na domácím ledě přivítali HC Opočno a Královské Lvi Hradec Králové v minihokeji 2006.

Sestava : Pavlíček Dominik - Kamaryt Michal, Saidl Filip, Klíma Ondřej, Pavelka Ondřej, Hillmann Radek,Šretr Michal

Vítězná poslední adventní neděle

Dne 21.12.2014 nás Královští Lvi Hradec Králové hostili v posledním kole základní části krajské ligy mladších žáků. Před odjezdem měl hostujcí celek výrazné komplikace velké nemocnosti a zároveň utkání přípravek ročníku 2005. Poprvé v sezóně jsme hráli na dvě pětky. Nakonec, i tak hronovští hráči vezou všechny body z Hradce Králové. Nicméně vítězství se nerodilo vůbec hladce. Mladší žáci Hronova, tak udrželi v základní části neporazitelnost a základní část ovládli.

Poděkování sponzorům

Utrapený výkon po mejdanu

Dne 20.12.2014 jsme na domácím  zimním stadionu v  krajské lize mladších žáků hostili celek HCM Jaroměř A. Byl to souboj prvního a druhé týmu v soutěži. V nijak pohledném utkání z obou stran domácí tým po špatném výkonu zvítězil 6:2. K utkání pro nemoc nenastoupil Jakub Kocián. Soupeři chybělo taktéž několik klíčových hráčů.

DIPLOM PRO KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA HOCKEY TOUR 2003