Archiv článků

Remíza z Nového Bydžova

St. Nový Bydžov – HC Wikov Hronov 3:3 ( 1:1, 2:0, 0:2)

Dne 30.11.2013 jsme sehráli mistrovského utkání  mladších žáků na ledě vedoucího celku z Nového Bydžova. V úvodu utkání jsme soupeře přehrávali a neproměnili několik slibných příležitostí. V polovině první části Honza Krupa krásnou přihrávkou uvolnil Michala Petra, který objel jednoho obránce a s přehledem zavěsil nad lapačku. V šestnácté minutě po naší hrubé chybě soupeř z první šance srovnal. Ve druhé třetině byl z naší strany matný výkon a soupeři se opět po dvou hrubých chybách podařilo odskočit na 3:1. V této části nás podržel Adam Pavlíček, který s jistou chytil trestné střílení. Po velkém zemětřesení a vyříkání si problému v kabině, do třetí třetiny nastoupilo jiné družstvo, které hrálo jako kolektiv! V prvním střídání jsme kombinačně přešli přes střední pásmo a soupeře podržel brankář. Za 5 minut se soupeř nedostal ze sevření. Po pravé straně ujel Michal Petr a snížil mezi nohy na 2:3. Přiházeli další a další šance.  Před vyrovnacím gólem Marek Pelda výborně 2x udržel modrou čáru a Michal Petr završil svůj hattrick po dorážce, kdy střílel Standa Rubáček. Soupeř za tuto třetinu vystřelil pouze 1x na našeho dnes výborného Adama.

Povinné vítězství po slabém výkonu

HC Wikov Hronov – TJ Spartak Nové Město nad Metují 12:1 (3:1, 4:0, 5:0)

Dne 29. 11. 2013 jsme sehráli mistrovského utkání  mladších žáků na domácím ledě. Dnes jsme hostili Tj Spartak Nové Město nad Metují. V nástupu do utkání měl soupeř několik slibných příležitostí po hrubých chybách  obránců. V dalším průběhu utkání jsme měli navrch, ale výkon oproti minulému utkání byl matný.

První prohra nejmladší kategorie

V neděli 24.11. jsme na domácím ledě odehráli další turnaj v minihokeji 2006 za účasti celků HC Dvůr Králové nad Labem a HC Krkonoše II.

V Jaroměři dvě výhry

V sobotu 23. 11. jsme odehráli dva zápasy ročníku 2005 na ledě HCM Jaroměř. Střetli jsme se s celky HC Nová Paka/Jičín a HCM Jaroměř.

Z Nové Paky plný počet bodů

Dne 24.11.2013 jsme sehráli další turnaj v minihokeji krajské ligy přípravek 2004 na hřišti Nové Paky. V turnaji startovala družstva BK Nová Paka, Královští lvi Hradec Králové a HC Wikov Hronov. K dnešnímu utkání nenastoupil pro nemoc Tadeáš Brumlich a Ondřej Krejsar.

Jasná výhra nad celkem z Krkonoš

HC Wikov Hronov – HC KRKONOŠE 9:3 (5:0, 2:2, 2:1)

Dne 23. 11. 2013 jsme sehráli mistrovského utkání  mladších žáků na domácím ledě. Tentokrát nás prověřil celek HC KRKONOŠE (Vrchlabí, Trutnov, Dvůr Králové n/L).

Další vítězný turnaj v minihokeji 2006

Dne 17.11. jsme na ledě Stadionu Nový Bydžov sehráli další kolo turnaje v minihokeji 2006.Utkali jsme se s celky Stadion Nový Bydžov a Královští lvi Hradec Králové.

Pod Orebem naše dominance

Dne 17.11.2013 jsme sehráli další turnaj v minihokeji krajské ligy přípravek 2004 na hřišti SK Třebechovice pod Orebem. Dalším celkem, pro nás velká neznámá a to hráči Rychnova nad Kněžnou. Do turnaje jsme necestovali v nejsilnější sestavě. Pro nemoc nehrál Adam Kubeček a mladičký Jirka Klíma mimořádně vypomohl našim nejmenším.

Vítězná vlna v minihokeji ročníku 2005 pokračuje

Dne 9.11. jsme na domácím ledě hostili další kolo turnaje v minihokeji 2005. Utkali jsme se s celky HC Jičín a SK Třebechovice pod Orebem.

Další vítězné tažení přípravky

Dne 10.11.2013 jsme sehráli další turnaj v minihokeji krajské ligy přípravek 2004 na domácím hřišti. Hostili jsme HC Jičín  HC Krkonoše (TU).

Krajská liga přípravek opět vítězně

Dne 3.11. 2013 jsme sehráli další turnaj v minihokeji krajské ligy přípravek 2004 na hřišti Opočna. Dalším soupeřem v turnaji byl HC Krkonoše.