Archiv článků

Stříbro z domácího turnaje

Dne 30.10.2013 jsme uspořádali na domácím zimním stadionu turnaj v minihokeji ročníku 2004 a ml. a ročníku 2005 a ml. Do našeho města závítala SPARTA PRAHA dále pak Královští lvi Hradec Králové a HCM Jaroměř. Systém turnaje byl každý s každým.

Lepší výkon v Třebechovicích na body nestačil

SK Třebechovice pod Orebem – HC Wikov Hronov 5:3 ( 0:2, 1:1, 2:2)

Dne 29.10.2013 jsme sehráli předehrávku mistrovského utkání  mladších žáků v Třebechovicích pod Orebem. Po kolapsu ve třetí třetině v minulém utkání byla obava našeho celku na slušný výsledek. Ve vyrovnaném utkání místy s naší převahou soupeř snadněji skóroval a dovedl utkání do vítězného stavu.

Totální kolaps ve třetí části utkání

HC Wikov Hronov – SK Třebechovice pod Orebem 6:14 ( 4:4, 2:3, 0:7)

Dne 28. 10. 2013 jsme sehráli mistrovské utkání mladších žáků na domácím zimní stadionu. V dohrávce jsme hostili Třebechovice pod Orebem. Hned v prvním střídání jsme šli do vedení. O 20 vteřin později soupeř vyrovnal na 1:1. Během pár minut nám hosté odskočili na 4:1. Ke konci třetiny jsme srovnali na 4:4. V druhé části šel soupeř vždy do vedení, ale vždy jsme srovnali, až na gól v poslední minutě. Pak přišel totální kolaps ve třetí třetině, kdy nám soupeř dal sedm branek na konečných 6:14.

Minihokej 2005 - dvě výhry v Bydžově

Dne 26.10. jsme sehráli dvě utkání v minihokeji 2005 v Novém Bydžově. Soupeřem nám byli domácí Stadion Nový Bydžov a TJ Spartak Nové Město n. M.

Po matném výkonu v Jaroměři vezeme všechny body

Dne 27.10.2013 jsme sehráli další turnaj v minihokeji krajské ligy přípravek 2004 na hřišti tradičního rivala z Jaroměře. Dalším soupeřem v turnaji byla Nová Paka

Body z Opočna

HC Opočno : HC Wikov Hronov  1 : 4  (0:2, 0:0, 1:2)

Dne 26.10. jsme sehráli v Opočně další mistrovské utkání krajské ligy mladších žáků.  Ze zápasu byli z důvodu nemoci omluveni Marek Pelda, Matyáš Polej a Honza Krupa.

Parádní úvod sezony nejmladší kategorie

Dne 19. 10. se uskutečnil první turnaj sezóny v minihokeji 2006-7. S našimi nejmenšími hokejisty jsme vyrazili do Třebechovic pod Orebem, kde jsme se střetli s Královskými lvy Hradec Králové a domácím celkem.

Krajská liga přípravek opět pod naší převahou

Dne 19.10.2013 jsme sehráli první turnaj v minihokeji krajské ligy přípravek 2004 na domácím hřišti. Hostili jsme HC Náchod a HC Opočno.

Na domácím ledě remíza

HC Wikov Hronov – HCM JAROMÉŘ  3:3 (1:1, 0:1, 2:1)

Dne 19.10.2013 jsme sehráli druhé mistrovské utkání  mladších žáků na domácím zimním stadionu. Dnes k nám přijel soupeř z Jaroměře. Po bojovném utkání od obou celků zasloužená remíza, i když ke konci mohl každý celek dovést utkání  do vítězného konce. Dnes podali oba domácí brankáři zodpovědný výkon.

Krajská liga přípravek s naší převahou

Dne 13.10.20103 jsme sehráli první turnaj v minihokeji krajské ligy přípravek 2004 v Novém Bydžově. Turnaje se účastnili TJ Spartak Nové Město nad Metují, HC Wikov Hronov a domácí Stadion Nový Bydžov.

Nový Bydžov veze všechny body

HC Wikov Hronov – St. Nový Bydžov  2:3 ( 0:1, 0:0, 2:1)

Dne 12.10.2013 jsme sehráli první mistrovské utkání  mladších žáků na domácím zimní stadionu. Hostili jsme  Šmouly  z Nového Bydžova. V první části i přes fyzickou převahu hostujícího celku jsme byli lepším celkem, ale hraje se na branky a tu vstřelili bydžovští hráči po pěkné kombinaci Kloze a Novotného. První třetina tak skončila 0:1. V prostřední části byla hra vyrovnanější a soupeř využíval svoji fyzickou vyspělost, ale ne za hranicí pravidel. Po urputném boji skončila tato část 0:0. V poslední části jsme se snažili co nejrychleji vyrovnat, ale soupeř hned v první střídání po naší chybě zvýšil na 2:0. Podařilo se nám snížit hodně rychle Pavlem Šimek. Po pár minutách srovnal skóre na 2:2 Matyáš Polej. Další naší chybou a nedůrazem v předbrankovém prostoru soupeř šel po třetí do vedení na 2:3, na což jsme již nestihli zareagovat ani při hře bez brankáře.

Zahájení sezóny v minihokeji 2005

Dne 5. 10. jsme sehráli první mistrovský turnaj v minihokeji 2005, který se odehrál na domácím ledě ve Wikov aréně a zúčastnily se ho celky HC Wikov Hronov, HC Královští lvi Hradec Králové A a HC Krkonoše II.

V Novém Městě padlo 34 branek!

TJ Spartak Nové Město nad Metují- HC Wikov Hronov  2:34 ( 0:12, 1:12, 1:10)

Dne 5.10.2013 jsme sehráli čtvrté mistrovské utkání  mladších žáků. Tentokrát jsme zajížděli do Nového Města nad Metují. Dnes jsme měli po celé utkání velkou převahu a zaslouženě dovedli utkání do vítězného konce.

V Náchodě se čepovala dvanáctka

HC Náchod- HC Wikov Hronov  3:12 ( 2:1, 1:4, 0:7)

Dne 3.10.2013 jsme sehráli třetí  mistrovské  utkání mladších žáků. V okresním derby jsme zajížděli do Náchoda. V první části utkání jsme měli převahu, ale chyběl důraz a trochu i štěstí k proměnění. I přes naši střeleckou převahu domácí vyhráli první třetinu 2:1. V nástupu do druhé části se hrál z naší strany nervózní hokej do doby našeho vedení. Po druhé třetině byl stav na ukazateli 3:5. V poslední třetině již byla naše převaha markantní a vyhráli jsme ji v poměru 7:0.