Archiv článků

Z Krkonoš vezeme důležité body

HC KRKONOŠE- HC Wikov Hronov  2:6 ( 0:5, 0:0, 2:1)

Dne 29.9.2013 jsme sehráli druhé mistrovské  utkání mladších žáků na půdě trutnovského draka s HC Krkonoše ( Vrchlabí – Trutnov). V první části jsme se hodně dostávali do šancí, které jsme proměňovali. První třetina byla v náš prospěch 5:0. V druhé části byla také naše mírná převaha, ale neproměnili jsme několik velkých šancí. Soupeř měl taky šance, ale vždy skončil na našich brankářích. Ve třetí třetině jsme udělali několik chyb v rozehře a soupeř snížil na 1:5. Domácí měli ve třetí části trochu více ze hry, ale do šancí k vyrovnání výsledku jsme je nepustili. Zaslouženě jsme utkání dovedli do vítězného konce

INFO PRO HRÁČE "A" TÝMU

Dne 24.9.2013 sraz hráčů na ZS v Hradci Králové v 19:00 hod.

Bude sehráno přátelské utkání proti SK Třebechovice pod Orebem.

Odejzd ze ZS v Hronově je v 18:00 hod.

Luděk Exner

Prohra mladších žáků v Hradci Králové

Královští lvi Hradec Králové- HC Wikov Hronov  7:4 ( 3:2, 1:1, 3:1)

Dne 21.9.2013 jsme sehráli první mistrovské  utkání mladších žáků na půdě Hradce Králové. Ve vyrovnaném hokeji soupeř snadněji skóroval než náš celek.